Depilacja laserowa LightSheer

Depilacja laserowa to zyskujący na popularności sposób pozbywania się zbędnego owłosienia. Za ich powodzeniem przemawia fakt, iż efekty, które pozostawia, są długotrwałe. Depilacja laserowa usuwa włoski, w zależności od intensywności i ilości zabiegów od kilku miesięcy do kilku, a nawet kilkunastu lat. Najnowocześniejsze metody depilacji pozwalają usunąć owłosienie nawet na całe życie.

Pozbądź się niechcianego owłosienia nawet na całe życie! / fot. materiały prasowe

Pozbądź się niechcianego owłosienia nawet na całe życie! / fot. materiały prasowe 

Jak przebiega depilacja laserem LightSheer?

Depilacja za pomocą lasera jest bezbolesnym zabiegiem, do którego należy się odpowiednio przygotować. Niestety nie każdy może do takiego zabiegu przystąpić. Osoby z bardzo jasnymi włosami nie będą mogły skorzystać z tego zabiegu głównie dlatego, że zabieg laserowy działa na zasadzie emitowania wiązki promieni. Wiązka ta jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik mieszków włosowych. Powolne niszczenie barwnika poprzez wiązkę prowadzi do stopniowego uszkadzania mieszka na skutek, którego włos zostaje osłabiony i w rezultacie wypada. Działanie lasera jest bezpieczne dla organizmu, ponieważ działa jedynie powierzchownie. Nie ma wpływu na tkanki i inne funkcje organizmu. Laser LightSheer dodatkowo posiada chłodzącą końcówkę, który wspomaga utrzymanie niskiej temperatury skóry.

Sprawdź usługę: depilacja laserowa LightSheer- Katowice.

Czy jeden zabieg wystarczy?

W zależności od rodzaju owłosienia oraz powierzchni koniecznych jest od kilku do kilkunastu zabiegów. Jeden nie przyniesie w zasadzie żadnych korzyści. Wpływ na rezultaty ma także kolor owłosienia, im ciemniejszy, tym większe prawdopodobieństwo, że depilacja już od pierwszego zabiegu będzie skuteczniejsza. Natomiast należy pamiętać o tym, że włoski odrastają nieregularnie, a laser działa jedynie na te w pierwszej fazie wzrostu. Dlatego też, aby osiągnąć naprawdę zadowalający efekt, koniecznie jest powtarzanie zabiegu cyklicznie co 8 do 12 tygodni. Zazwyczaj zabiegi zamykają się w 4/6 sesjach. Dlatego decydując się na depilację laserową, należy mieć na uwadze, że konieczna jest nasza systematyczność. Warto to sobie od razu rozplanować z kosmetologiem.

Gdzie szukać najlepszego salonu?

Obecnie w każdym większym mieście znaleźć możemy salony zajmujące się depilacją laserową. Katowice nie są w tym przypadku wyjątkiem. Natomiast wybierając salon kosmetologiczny, należy wziąć pod uwagę opinię o salonie oraz sprawdzić, czy dane miejsce posiada wszelkie konieczne certyfikaty. Nie powinno się zatem ryzykować z bezpieczeństwem podczas takiego zabiegu. Polecamy jedynie sprawdzone gabinety depilacji laserowej w Katowicach.

 

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>