Jak skutecznie wykorzystywać feromony w uwodzeniu?

Jednym z najpopularniejszych zastosowań feromonów jest uwodzenie. Każdy z nas zna osobę, która nie może opędzić się od pięknych kobiet lub przystojnych mężczyzn, choć pozornie nie jest bardzo atrakcyjna fizycznie i nie szasta pieniędzmi… Być może właśnie feromony są jej sekretem!

uwodzenie, feromony, podryw, seks

Sztuka uwodzenia wymaga zaangażowania i rozmaitych dróg / fot. Pixabay

Jeżeli możliwość zwiększenia skuteczności w zdobywaniu zainteresowania pięknych kobiet lub przystojnych mężczyzn brzmi dla Ciebie atrakcyjnie, zapraszamy do przeczytania tego artykułu!
Wyjaśnimy w nim powody niezwykłego działania feromonów w sytuacjach damsko-męskich oraz opiszemy, w jaki sposób używać ich, by uzyskać optymalny efekt.

Jak działają feromony?

Feromony są lotnymi związkami chemicznymi produkowanymi przez ciało, które wysyłają określone komunikaty do otoczenia. Są one bezwonne i odbierane w sposób zupełnie nieświadomy za pośrednictwem narządu zwanego VNO lub narządem lemieszowo-nosowym. W przypadku feromonów zwiększających atrakcyjność seksualną użytkownika oznacza to, iż osoba, z którą nawiązuje kontakt, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego efektu – ale jak najbardziej go odczuwa!

Feromony zarówno dla uwodzicieli, jak i uwodzicielek

Istnieje szereg związków, których działanie czyni używającą ich osobę bardziej pociągającą w oczach osób płci przeciwnej. Znajdują się wśród nich feromony zarówno męskie, jak i damskie. Dlatego feromonów w uwodzeniu z powodzeniem używają osoby obu płci!

Jakie feromony działają na kobiety?

W przypadku mężczyzn podstawowym aspektem decydującym o powodzeniu w uwodzeniu jest pewność siebie. Na nią bardzo pozytywnie wpływa zastosowanie androstenonu – feromonu tworzącego wizerunek „samca alfa”. Sprawia on, że osoby z otoczenia zaczynają się z nami liczyć, widząc w nas silnego lidera. Idealnym uzupełnieniem dla niego jest androsteron – związek kreujący aurę ojcowskiego, „opiekuńczego” przywództwa.

Co ciekawe, właściwości tych feromonów wykorzystywane są nie tylko podczas flirtu, ale i w wielu innych sytuacjach, gdzie wymagane jest wywarcie wpływu na otoczenie, czyli np. w trakcie biznesowych negocjacji.

Wśród uwodzicieli wykorzystywane są mieszanki zawierające również związki zwane androstenolem i androstadienonem. Ich działanie różni się od androsteronu i androstenonu o tyle, iż polega nie na podkreśleniu wizerunku lidera, a sprawieniu, że kobiety czują się w towarzystwie użytkownika bardziej swobodnie i bezpiecznie. To z kolei sprzyja rozluźnianiu seksualnych granic!

Jakie feromony działają na mężczyzn?

Jak rozkochać faceta za pomocą feromonów? Feromony, które pozytywnie wpływają na atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn, to estratetraenol oraz kopuliny. Ich stosowanie sprawia, że użytkowniczka jest postrzegana jako bardziej kobieca, a przez to także bardziej pociągająca. Warto przy tym nadmienić, iż efekt ten jest zupełnie niezależny od fizycznej atrakcyjności użytkowniczki!

Feromony nie zrobią za nas wszystkiego

Stosując feromony jako jeden z atutów podczas uwodzenia, warto zdać sobie sprawę z tego, że nie załatwią za nas wszystkiego! Feromony są prawdziwymi sterydami dla naturalnej charyzmy, jednak jeżeli nie spróbujemy nawet nawiązać flirtu, ciężko oczekiwać, by atrakcyjne kobiety lub mężczyźni sami się do nas zbiegli… Pozwolą za to zwiększyć pewność siebie w trakcie nawiązywania kontaktów i sprawią, że druga osoba spojrzy na nas przychylniej

Dobrze dobrana mieszanka feromonów kluczem do sukcesu

Jak widać, w mieszankach feromonów opracowanych z myślą o zwiększeniu atrakcyjności seksualnej znajduje się gama związków o bardzo różnorodnym działaniu. Tylko odpowiednie dobranie ich proporcji daje naprawdę satysfakcjonujący efekt!

Takie mieszanki można znaleźć w ofercie zaufanych sklepów internetowych takich jak Lareina24.pl. Kupując u solidnych sprzedawców, mamy też gwarancję, że otrzymamy feromony z prawdziwego zdarzenia, w których zawartość oddziałujących na otoczenie związków jest wystarczająco duża, by osiągnąć upragniony efekt.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>