Mazury, zamek Ryn, i Ty

Poszukujesz azylu, w którym schowasz się przed całym światem? Podpowiemy Ci gdzie gdzie go znaleźć!

Zamek Ryn

Kiedy organizm odmawia Ci posłuszeństwa, wybierz miejsce, które pozwoli Ci zapomnieć o codziennych troskach (fot. materiały prasowe)


Codzienne obowiązki, praca, opieka nad dziećmi, sto spraw na wczoraj i drugie sto na jutro, sprawiają, że zapominasz o tym, aby się zatrzymać. Koleżanki nazywają Cię żartobliwie maratończykiem, ponieważ ostatni zakręt łapiesz tuż przed północą. Czujesz się skołowana, jednak masz świadomość tego, że bez Ciebie dzieci mogłyby nie dostać rano owsianki z owocami, mąż bądź partner szukałby przez godzinę brakującej skarpetki, przełożony sam musiałby się pofatygować w sprawach, w których robisz to zwykle Ty. Nadchodzi moment, w którym jednak Twój organizm w końcu mówi ,,dość!’’ i odmawia posłuszeństwa. Musisz pamiętać o tym, aby słuchać swojego ciała, ponieważ w chwili, w której umysł przepełniony jest ogromem obowiązków, to właśnie ono postawi Ci ultimatum. W tej sytuacji po pierwsze: uświadom sobie, że cały świat przez moment doprawdy świetnie sobie bez Ciebie poradzi. Po drugie: zadbaj o chwilę dla siebie. Wybierz miejsce, w którym oderwiesz się od codziennych trosk, przepełnione dobrą energią i spokojem.
Zamek Ryn

Przepis na wakacje: mazurskie lasy, błękit jezior i Hotel Zamek Ryn (fot. materiały prasowe)


Takich miejsc jest oczywiście co nie miara. My jesteśmy w stanie zaproponować Ci jednak coś wyjątkowego. Ukryte w zaciszu mazurskich lasów, błękitu jezior, o niezwykłej historii. Hotel Zamek Ryn**** to unikatowy, luksusowy obiekt, który w sposób bardzo harmonijny łączy tradycję, historię nowoczesność i zamiłowanie do natury. Co go wyróżnia? Niezwykle nowatorskie rozwiązania designerskie i indywidualne podejście do każdego Gościa, który zdecyduje się przekroczyć progi XIV wiecznego zamku. Hotel może pochwalić się niezwykłym Centrum Rekreacyjnym zlokalizowanym w zamkowych, gotyckich podziemiach. Profesjonalne SPA księżnej Anny zagwarantuje Ci odzyskanie sił witalnych dzięki mocy czterech żywiołów. To tutaj, niemal natychmiast schowasz głęboko wszelkie zmartwienia, napawając się wonią aromatycznych olejków i ziół.
Spa Hotel Zamek Ryn

W gotyckich podziemiach zamku ukryte jest Spa oferujące zabiegi czterech żywiołów (fot. materiały prasowe)


Twoje podniebienie zachwycą wyrafinowane dania, będące kulinarnym wymiarem sztuki. Każda pora roku jest tu inspiracją dla tworzenia niepowtarzalnych smaków i kompozycji, których twórcami są mistrzowie w tej dziedzinie. Całości dopełniają dokładnie wyselekcjonowane wina, zgromadzone w piwnicach zamkowej winiarni.
Jeśli Twoja praca w sporej mierze sprowadza się do dużej ilości czasu spędzanego w pozycji siedzącej, zalecamy, abyś czas relaksu wykorzystała czynnie. W kompleksie zamku znajduje się sala fitness, która pozwoli Ci na aktywność fizyczną w warunkach na najwyższym poziomie. Ruch oczyszcza umysł i zapewnia nam ogrom pozytywnej energii. Dużym powodzeniem cieszy się także kort tenisowy, umiejscowiony w niezwykle malowniczym miejscu tuż obok jeziora. Wieczorami możesz rozerwać się w sali bilardowej, kameralnej kręgielni, ogrzać się przy kominku lub podjąć ekscytującą grę w Castle Casino urządzonym w klimacie uwielbianego przez wielu Las Vegas.

Na terenie zamku organizowanych jest także wiele inspirujących wydarzeń, w których można wziąć udział. Pobyt w Hotelu Zamku Ryn**** z pewnością pozwoli Ci na odnalezienie równowagi między ciałem, duszą, a umysłem, a także da możliwość złapania oddechu i co ważne dystansu do codziennych spraw.
Oktawia Stachowicz
——-
Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe Zamek – Ryn, pl. Wolności 2, 11-520 Ryn, tel. tel. 87 429 7000, www.zamekryn.pl

Spa w Hotelu Zamku Ryn mieści się w gotyckich podziemiach (fot. materiały prasowe)

Spa w Hotelu Zamku Ryn mieści się w gotyckich podziemiach (fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>