Pielęgnacja włosów cienkich – jak w prosty sposób nadać im objętość?

Właścicielki cienkich włosów doskonale wiedzą, że aby cieszyć się efektowną fryzurą, muszą dodać jej objętości. Choć teoretycznie sposobów na jej zwiększenie jest wiele, tak naprawdę nie każdy z nich jest skuteczny. Nie każdy też można samodzielnie wykorzystać w domu, tym bardziej jeśli zależy nam szybkim i długotrwałym efekcie. Dlatego warto znaleźć skuteczną metodę pielęgnacji, która pozwoli w łatwy sposób dodać fryzurze objętości zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Jedną z nich jest eliksir do włosów

Pielęgnacja włosów cienkich – jak w prosty sposób nadać im objętość?

Pielęgnacja włosów cienkich – jak w prosty sposób nadać im objętość?

Specyfika włosów cienkich – dowiedz się więcej na ich temat

Włosy cienkie wymagają szczególnej pielęgnacji. Ze względu na delikatną strukturę są zdecydowanie bardziej podatne na zniszczenia wynikające z częstej koloryzacji, niewłaściwej pielęgnacji czy niekorzystnego działania czynników zewnętrznych. Częściej dochodzi też do ich uszkodzeń w rezultacie przeprowadzania zabiegów fryzjerskich, w związku z czym nagminnie łamią się, kruszą i rozdwajają. Włosy cienkie – poza tym, że są delikatne – są także pozbawione objętości.

Nie bez znaczenia dla ich kondycji pozostają stosowane kosmetyki. Silnie działające preparaty do stylizacji włosów, połączone z używaniem urządzeń elektrycznych służących do modelowania, takich jak prostownica oraz lokówka, sprawiają, że włosy zostają dodatkowo osłabione.

W związku z tym, że włosy cienkie są szczególnie wrażliwe, wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która uwzględnia ich specyficzne potrzeby. Dlatego stosowane podczas zabiegów pielęgnacyjnych kosmetyków, muszą wyróżniać się zarówno skutecznością, jak i delikatnym działaniem. Przykładem tego rodzaju preparatu jest eliksir do włosów od L’Oréal czy Green Pharmacy. Jak działa ten kosmetyk?

Dwufazowy eliksir do włosów – doskonała odpowiedź na Twoje potrzeby

Eliksir do włosów marki L’Oréal to absolutnie wyjątkowy kosmetyk. Jego dwufazowa formuła zapewnia niemal ekspresowe działanie, widoczne już od pierwszego użycia. Eliksir do włosów, a właściwie cała gama preparatów opracowanych przez markę, została stworzona z myślą o szczególnych potrzebach włosów cienkich. Każdy z nich dedykowany jest innym problemom włosów. Wśród nich znalazły się: eliksir do włosów farbowanych, do włosów osłabionych z tendencją do wypadania, wymagających dogłębnego odżywienia, mocno zniszczonych, oraz do włosów pozbawionych objętości.

Ostatni z proponowanych produktów to kosmetyk, który w szybki i prosty sposób pomaga rozwiązać problem włosów pozbawionych objętości, dodatkowo je pielęgnując. Zastosowanie kosmetyku jest niewiarygodnie proste. Wystarczy wstrząsnąć buteleczką i spryskać równomiernie włosy. Efekt gładkich, pięknie błyszczących i uniesionych u nasady włosów jest od razu widoczny.

Eliksir do włosów przeznaczony jest do stosowania bez spłukiwania, dzięki czemu można użyć go przed samym wyjściem, oszczędzając w ten sposób czas. Działanie kosmetyku jest długotrwałe. Warto zaznaczyć, że preparat dodatkowo pielęgnuje włosy, ułatwia rozczesywanie i niweluje powstałe na nich zniszczenia, nadając im zdrowego wyglądu.

Zastosowanie eliksiru pozwala dodać objętości włosom w bardzo łatwy i szybki sposób, a do tego jest niezwykle skuteczny, dlatego w zakresie poprawy wyglądu włosów cienkich sprawdza się doskonale. Jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko dodać fryzurze objętości. Eliksir do włosów można też zastosować jako uzupełnienie modelowania włosów na grubej szczotce. Zabieg ten pozwala nie tylko nadać fryzurze odpowiedni kształt, ale też odbija włosy u nasady, dzięki temu ich objętość optycznie się zwiększa. Stosując eliksir do włosów, dodatkowo możemy pogłębić efekt pełnej fryzury i przedłużyć jej trwałość.

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>