Paznokcie Po Wakacjach – testujemy manicure hybrydowy Kabos

Moje paznokcie nie lubią hybryd. Tuż po urlopie zostałam zaproszona do pierwszej w Polsce Akademii Szkoleniowej marki Kabos, (ul. Nadwiślańska 11, Kraków), i – jak wówczas myślałam – po raz ostatni dam szansę i ulegnę pokusie trwałości i wygodzie lakierom hybrydowym nad zdrowym rozsądkiem

lakiery hybrydowe kabos

Manicure hybrydowy Kabos – nasza recenzja / fot. Paz Arando / Unsplash

Jaki kolor wybrać na lato 2018?

Stan moich paznokci był, co tu dużo pisać, średni. Po intensywnych wakacjach (kąpiele morskie, piasek, słońce) i poprzednim manicure hybrydowym (lakier innej marki), moje dłonie wymagały natychmiastowej metamorfozy.
Pani Zuzanna, szkoleniowiec marki oraz maniuciurzystka z mocno odczuwalną i udzielającą się pasją przystąpiła do chirurgicznej obróbki skórek i paznokci. Nadszedł czas na trudny wybór. Jaki kolor wybrać na lato 2018? Każdy sezon obfituje w swoje trendy, jednak nie mogłam się zdecydować na żadną z przedstawionych mi barw – nic dziwnego – paleta Kabos obejmuje ponad 160 kolorów. Pozostałam przy legendarnej czerwonej klasyce. Po zaledwie godzinie moje dłonie były zadbane, przykuwały wzrok blaskiem nieśmiertelnej czerwieni.

Lakiery Kabos


Pani Zuzanna zaaplikowała mi hybrydy z linii Infini z bezpieczną formułą i gwarancją idealnej przyczepności do trzech tygodni. Minęły dwa, a na moich paznokciach nie widać uszczerbku, uszkodzeń ani zarysowań. Są nadal nieskazitelnie czerwone i błyszczące. Bardzo trwałe. Manicure w Akademii Szkoleniowej Kabos polecam każdej z was, która zawiodła się konkurencyjnymi markami lakierów hybrydowych. Kabos, chociaż mniej popularna od swoich konkurentów jest, jak czytamy na stronie producenta:

100% polską marką specjalizującą się w produkcji i dystrybucji kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych. Jest liderem w dziedzinie kosmetyków i lakierów hybrydowych do stylizacji paznokci. A w Krakowie możemy korzystać z nowej formuły marki: wykonać manicure bezpośrednio w Akademii Szkoleniowej Kabos, a chętnych dla których stylizacja paznokci jest pasą przygotować do wykonywania owego zawodu.
– tak się pozycjonuje polska marka, i w zupełności się z tym zgadzam. Wykonanie manicuru oraz sam Kabos oceniam na piątkę z plusem! Dlaczego? Bo jest:

Recenzja manicure Kabos

Mój manicure hybrydowy Kabos po dwóch tygodniach od wykonania – perfekcyjny! / fot. Barbara Fijał

Kobiecy
Atrakcyjny
Bezpieczny
Oryginalny
Stylowy

Barbara Fijał

Więcej na: www.kabos.pl

KOMENTARZE

  1. Tonycliftontaxi pisze:

    Dziękuję za informację :*tony clifton taxi

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>