You are a masterpiece – Zachowaj młodzieńczy wygląd z IBSA Derma Polska

sposoby na starzenie skóry

fot. Unsplash

Śmiało możemy powiedzieć, że w dziedzinie medycyny estetycznej, rok 2021 należał do IBSA Derma – szwajcarskiej firmy farmaceutycznej, produkującej między innymi ultra czysty kwas hialuronowy

 

IBSA Derma skupia swoją uwagę na produktach, które mogą przeciwdziałać starzeniu się skóry. Z wiekiem, ilość syntetyzowanego w skórze kwasu hialuronowego zmniejsza się. Produkty IBSA Derma uzupełniają kwas hialuronowy, a tym samym przywracają odpowiednio głębokie nawilżenie i elastyczność, połączone z „mechanicznym” liftingiem skóry. Produkty IBSA Derma cieszą się nie tylko uznaniem pacjentów, ale także zostały docenione przez lekarzy, czego dowodem są otrzymane nagrody – Perły Dermatologii Estetycznej 2021.

kwas hialuronowy

fot. materiał Partnera

PROFHILO ‒ Zabieg roku 2021 ‒ Perła Dermatologii Estetycznej!

PROFHILO firmy IBSA Derma jest innowacyjnym zabiegiem, odpowiadającym na potrzeby współczesnej Pacjentki. PROFHILO to oryginalny preparat zawierający kwas hialuronowy – długodziałający, dzięki opatentowanej technologii. Profhilo to nie wypełniacz, a stymulator tkankowy – pozwala zachować naturalną ekspresję twarzy pacjenta. Zabieg poprawia jakość i jędrność skóry, a przy tym nie zmienia rysów twarzy i nie dodaje objętości. PROFHILO liftinguje skórę, wygładza i przywraca naturalną sprężystość.

fot. materiał Partnera

fot. materiał Partnera

PROFHILO Body ‒ Nowość Roku 2021 ‒ Perła Dermatologii Estetycznej!

PROFHILO Body to biostymulator tkankowy, skierowany do Pacjentek i Pacjentów, którzy niezależnie od wieku, mierzą się z utratą jędrności skóry. PROFHILO Body to nowa formuła preparatu PROFHILO, doskonale znanego pacjentom i lekarzom. Jeśli problemem jest wiotka skóra ramion, brzucha czy ud, to rozwiązaniem jest zabieg PROFHILO BODY wykonany przez lekarza specjalistę, a połączony ze specjalnie przeznaczoną do tego pielęgnacją domową.

 

IBSA to szwajcarska firma farmaceutyczna obecna w ponad 80 krajach. W portfolio IBSA zjedziemy takie produkty jak:PROFHILO®, Aliaxin® i VISCODERM. Niedawno celebrowała otwarcie działu dermatologii estetycznej w Polsce.

Źródło: materiał Partnera BT

KOMENTARZE

DODAJ KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>